• Krav-maga Jablonec nad Nisou

  krav maga system Liberec

  Vítejte na stránkách Krav Maga, jednoho z nejúčinnějších systémů sebeobrany na světě. Naším cílem naučit bránit se každého a přispívat tak k zlepšování kvality života v našem kraji.

  První dětské tréninky začaly v Liberci už v roce 2014. Aktuálně nás najdete ve 3 lokalitách (Kunratická, Husova a Jabloňová), kde si můžete vybrat z 11 tříd pro děti a 2 pro dospělé studenty. Zároveň jsme vytvořili prostor pro soukromou a firemní klientelu (soukromé lekce, team buldingy, rozvojová skupina leadershipu a Krav Maga). Dále působíme v Turnově a Semilech a počet členů je přes 300.

  Více informací naleznete ZDE.

  otázky a odpovědi

  Civilní forma systému Krav Maga je přizpůsobena tomu, aby ji byli schopni trénovat a také samozřejmě použít obyčejní lidé různých fyzických dispozic, jakéhokoliv věku, mladí i staří, muži i ženy.
  www.kravmagasystem.cz
   

  Kdo může Krav Maga trénovat?

  Ženy, muži, děti, senioři, zkrátka každý z nás nehledě na věk ani jakékoli fyzické predispozice. Systém Krav Maga byl vyvinut tak, aby jej dokázal použít kdokoli a kdykoli. Naučíme vás správně využívat dynamiku a sílu protivníka, takže se budete schopni ubránit i fyzicky mnohem silnějším jedincům.


  jak mohu začít trénovat?

  Vyberte si svou třídu v Liberci a přijďte si vyzkoušet první trénink!
   
   

  REgistrace zDE